O nás

 

Jsme OSMIDÉČKO, nově vznikající Přírodní centrum v Brně na Rybkové! Rádi bychom oživili nevyužívanou část Kraví hory a navázali na naši dvacetiletou tradici s prospěšnými projekty.

Posedíš u nás v klubové kavárně s kávou či pivkem, dáš děti na kroužek pod širým nebem, zajdeš si na filmovou projekci, užiješ si seberozvojovou přednášku nebo filmovou projekci, vezmeš rodinku na víkendový program, ochutnáš rajče z komunitní zahrádky, nebo sám něco vypěstujete, za zvuku včelína, či kvokání slepic, taky se seznámíte s tvorbou brněnských umělců, dokonce i sami něco vytvoříte. Zazpíváte si s kytarou u ohně obklopení výhledem a přírodou a to všechno v centru Brna, na dosah, ale zakrytě před městským šumem. Prostor kde se umění snoubí s přírodou, kde se setkávají různí lidé, různě směřující, ale otevření ostatním. Místo, kde si každý přijde na své. Místo, kde můžete vybudovat svojí komunitu, místo kde je radost být, místo kde pokud budete chtít, můžete být mimo vše výše uvedené i užiteční například výlety za čištěním studánek.

Kroužky startujeme druhý týden v září a slavnostní otevření OSMIDÉČKA festivalem Kraví hora lidem proběhne 23. a 24.9. 2022!

Těšíme se na tebe!

Tým 8D

 

© 2024 Centrum 8D, z.s. | Všechna práva vyhrazena. | Powered & created with ❤️ by BRACO.